Adaland Aquapark Servis

1999 yılından beri hizmet veren Adaland Aqua Park, Kuşadası’nda bulunuyor. Her yıl binlerce turisti ağırlayan Kuşadası Adaland, Avrupa’nın en büyük su eğlence merkezlerinden birisi. Adaland Aquapark’da çeşitli ebatlarda onlarca su kaydırağının bulunuyor. Çocuklara uygun havuz ve kaydıraklarının Kremlin kuleleri ile bütünleştiği, yetişkinler içinse jakuzi havuzu, dalga havuzu, aktivite havuzu, okyanus havuzu, tembel nehir, rafting nehri, atlama kuleleri ve tramplenler, gün boyu animasyonlar özel olarak tasarlanmış. Mayıs ve Eylül ayında hizmet veren Adaland Aqua park, İzmir’in en kaliteli su eğlence merkezidir. Firmamız İzmir'den her gün adaland aquapark a servis imkanı sunmaktadır.Yazın keyfini çıkarmak için servis imkanlarımızdan yararlanın bilgi ve rezervasyon: 0232 388 30 33

Karşıyaka, Bayraklı, Bornova, Üçyol, Buca, Şirinyer, Karabağlar, Gaziemir, Menderes bölgelerinden Aquaparklara Hergün Ulaşım Servis Hizmeti sağlanmaktadır.


www.geziport.com.tr


adalandservis.com A grubu 9785 Belge Numaralı TÜRSAB üyesi olan GeziPort Turizm projesidir.
Copyright © 2017 | Kuşadası Adaland Aquapark 0232 388 30 33 | İzmir Servis Hergün Ulaşım İmkanı | Adaland Turları | İzmir Adaland Servisleri Tüm Hakları Saklıdır.


 iz ajans
SATIN AL

Online Bilet almak için Satın Al butonuna tıklayınız !