KAYDIRAKLAR

DÜNYANIN EN UZUN AİLE KAYDIRAĞI (406 METRE)

Dünyanın en uzun aile kaydırağına hoşgeldiniz ! 406 metre uzunluğundaki bu kaydırağımıza minimum 2 maksimum 6 kişi bir arada kayabilirsiniz. Suyun üzerinde yavaşca savrulurken harika manzaranın keyfine varın.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

HAVADA 360 DERECE TAM TUR

Üzerinde durduğunuz kapağın açılmasıyla hızlı bir düşüş ve havada sağa doğru tam bir tur ile adrenalin dolu bir deneyim!

110 METRE YUKARI, 90 METRE AŞAĞI

Altınızdaki bot suyun inanılmaz gücüyle önce 110 metre yokuş yukarı tırmanıyor sonra adrenalin dolu bir iniş sizi bekliyor!

Headdown & Freefall

Başaşağı kayarken birbirinizle yarış halinde olabileceğiniz heyecan dolu bir deneyim.
Heyecan ve adrenalin bir arada ! Sizi yeni turkuaz Freefall kaydırağımıza bekliyoruz.

Water Coaster

Altınızdaki bot suyun inanılmaz gücüyle önce yokuş yukarı tırmanıyor sonra adrenalin dolu bir iniş sizi bekliyor!

Yamaç Kaydırağı

Bu dik kaydırakta önce hızla öne doğru kayıp sonrasında geriye doğru dönüş yapacak ve gözlerinizi bile açamayacaksınız! Bu geniş kaydırakta önce öne doğru kayıp sonrasında geriye doğru dönüş yapacak ve kendinizi uçacakmış gibi hissedeceksiniz!

 Kuşadası Adaland Aquapark, Adaland Servis, Ulaşım, İzmir Servis aquapark kuşadası, aquapark izmir, kuşadası aquapark giriş ücreti, adaland aquapark, kuşadası adaland aquapark, adaland aquapark 2017 giriş fiyatları, adaland aquapark izmir servis, adaland aquapark izmir ulaşım, adaland aquapark ulaşım, adaland aquapark dünyanın en uzun aile kaydırağı, adaland aquapark giriş ulaşım fiyatları, adaland aqupark 2016 giriş fiyatları, kuşadası aquapark ulaşım, kuşadası aquapark giriş fiyatları, kuşadası aquapark servis izmir, kuşadası aquapark izmir ulaşım, adaland izmir servis, adaland 2017 fiyatları, adaland aquapark ulaşım izmir, yalı castle gümüldür aquapark, gümüldür aquapark turları, gümüldür aquapark, gümüldür aqupark ulaşım, gümüldür aquapark nasıl gidilir, gümüldür aquapark fiyatları 2016, gümüldür aquapark fiyatları 2017, hergün tatil zamanı, izmir çıkışlı günübirlik turlar, izmir günluk tur, izmir çıkışlı ayvalık tekne turu, izmir çıkışlı çeşme tekne turu, izmir adaland turu, adaland turları, izmir günlük tur, şirince turları, izmir şirince turları, izmir çanakkale turları, ayvalık kazdağları turu, bozdağ turu, gümüldür aquapark, yalı castle aquapark, gümüldür aquapark turu, kuşadası adaland turu, ödemeiş bozdağ turu, ayvalık cunda adası turu, kazdağları turu,çanakkale turları izmir, şirince turları izmir, ucuz şirince turları, uygun çanakkale turu, izmir çıkışlı çanakkale turları, izmir çıkışlı şirince turları...


 


www.geziport.com.tr


adalandservis.com A grubu 9785 Belge Numaralı TÜRSAB üyesi olan GeziPort Turizm projesidir.
Copyright © 2017 | Kuşadası Adaland Aquapark 0232 388 30 33 | İzmir Servis Hergün Ulaşım İmkanı | Adaland Turları | İzmir Adaland Servisleri Tüm Hakları Saklıdır.


 iz ajans
SATIN AL

Online Bilet almak için Satın Al butonuna tıklayınız !